Neden Chef Akademi?

Chef Akademi olarak her yıl yiyecek içecek sektörüne yüzlerce profesyonel kazandırmanın yanı sıra, mutfak meraklılarını bir araya getiren Ankara’nın en kapsamlı gastronomi merkezidir.

Biz Kimiz?
2011 yılında kurulan Chef Akademi, verdiği ayrıcalıklı eğitim ile bugün Türkiye'nin en iyi aşçılık okulları arasında gösterilmektedir.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir özel okul olmasının yanı sıra, City&Guilds akreditasyonu ile hem ulusal hem de uluslararası ölçüde sizi gelecek planlarınıza yaklaştırabilecek en iyi okulların başında yer alıyor.

Chef Akademi'de, profesyonel eğitim sınıfları, mutfak severler için tasarlanmış eğitim mutfakları, barista eğitim sınıfı, seminer odaları, stüdyo mutfak, peyzaj eğitim bahçeleri ve AR-GE çalışmalarının yürütüldüğü demo mutfaklar yer alıyor.

Yiyecek-içecek sektörüne eğitimli ve profesyonel işgücü kazandırmak misyonu ile faaliyetlerini sürdüren Chef Akademi, senede 60'ı aşkın profesyonel şef adayını iş hayatına kazandırmakta ve sadece Türkiye'ye değil, dünyanın her yerine sektör profesyonelleri yetiştirmekte.

Chef Akademi'de profesyonel eğitimlerin yanı sıra mutfak severlere özel her ay workshoplar düzenleniyor. Dünya mutfaklarından profesyonel pişirme tekniklerine kadar bir çok eğitim, Chef Akademi eğitmen şef kadrosu tarafından veriliyor. Yılda 100'e yakın mutfak etkinliğinde 1000'i aşkın sever ağırlanıyor.

Kurum, marka veya şirketlere özel etkinlik, toplantı ve workshoplar organize ediliyor. Bu ekiplere özel menüler hazırlanıyor. Motivasyon toplantıları, basın lansmanları, ürün demo veya çekimlerinin düzenlenebildiği etkinliklerde, profesyonel şefler ile aynı anda çalışılabiliniyor.

Yiyecek-içecek alanında AR-GE projeleri, menü ve ürün geliştirme, insan kaynakları desteği veren Chef Akademi, bugüne kadar 100'ün üzerinde marka ile kurumsal etkinlikler ve özel mutfak projeleri gerçekleştirdi.