Çayyolu Workshop Takvimi

Mart Ayı Programı

Online Video
Online Video
Online Video
Hediye Kartı
Hediye Kartı

Workshoplar ve Online Eğitim Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1. Alınan biletlerin iptali veya ders değişikliği yapılamamaktadır. Etkinliğin telafisi söz konusu değildir. Etkinliğe COVID sebebiyle katılamayan misafirlerimizin pozitif test sonuçlarını iletmeleri durumunda biletleri üç ay süreliğine açığa alınır. 

2. Katılımcılar istasyonlarda tek kişi olarak çalışır.

3. Workshoplarda hazırladığınız yemekleri dilerseniz kendi saklama kaplarınızı getirerek yanınızda götürebilirsiniz. 

4. Chef Akademi dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

5. Online eğitim videolarında satın alma işlemi gerçekleştikten 24 saat içerisinde mail adresinize wetransfer linki ile eğitim videosu iletilecektir. Mail tarafınıza iletildikten 5 gün içerisinde indirme gerçekleştirilmelidir. Aksi durumlarda Chef Akademi sorumlu değildir.

6.Videolarda yer alan her türlü yazı, ses, görüntü, video, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı Chef Akademi’ye aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, video, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum yada kuruluşlarca dökümanlarında yayınlanamaz.

Haberdar Olun: