USEH International

CHEF AKADEMİ ÖĞRENCİLERİ VE MEZUNLARINA ABD'DE MAAŞLI
STAJ YAPMA İMKANI SUNUYOR.

Chef Akademi'nin USEH INTERNATIONAL ile ortak yürüttüğü proje kapsamında Profesyonel Aşçılık ve Pastacılık Eğitimi alan öğrenciler uygulamalı stajlarını ABD'de yaparak ilk sektörel deneyimlerini yurtdışın da gerçekleştirme şansına sahip oluyorlar. Chef Akademi'de eğitimini tamamlayan adaylar ABD'nin önde gelen otel zincirleri ve restaurantları'nda çalışma fırsatına erişebilmektedirler. Bu program US State Deparment tarafından verilen J-1 vizesi altında sunulan ve profesyonel mesleki gelişime imkan sağlayan, kariyer fırsatlarına ulaşma fırsatı sunan bir kültürel değişim sürecidir.

Italian Culinary Institute For Foreigners

Italian Culinary Institute for Foreingners Türkiye - İç Anadolu Bölge Temsilcisi olan Chef Akademi'de profesyonel eğitimlerini tamamlayan öğrenciler İtalya'nın önde gelen restaurantlarında staj yapma imkanına sahip olabilmektedirler.

M.E.B

Chef Akademi Profesyonel Eğitimlerini başarıyla tamamlayan adaylar T.C. M.E.B
onaylı program bitirme sertifikalarını almaya hak kazanırlar.

City & Guilds

Sekiz aylık Profesyonel Aşçılık Eğitimini başarıyla tamamlayan Chef Akademi öğrencileri, dünyanın en büyük mesleki eğitim akreditasyon kurumu olan City & Guilds sınavlarına girmeye ve sertifikalarını almaya hak kazanırlar. City & Guilds sertifikasını alan adaylar uluslar arası işletmelerin mutfaklarında yer alma şansını yakalayabilirler.

Doğu Akdeniz Üniversitesi

Chef Akademi ile Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin ortak yürüttüğü protokol doğrultusunda Chef Akademi Profesyonel Eğitim Programlarını tamamlayan öğrenciler DAÜ onaylı sertifikalarını almaya hak kazanırlar.
Haberdar Olun: